Сторінка звітності нашої громадської організації

На цій сторінці публікуємо звіти про результати року – описи проектів, фінансова звістність, наші історії успіху та співпраці з партнерами.


Про наш 2020-й:

Друзі, дякуємо вам за цей чудовий рік! 🥰
Наша команда радіє, що багато з вас з нами вже довгий час і не менш радіємо тим, хто цьогоріч зважився на хороші зміни в своєму житті: почав сортувати, перейшов на багаторазові торбинки, розумно використовував електрику та воду, допомагав нашій організації як волонтер чи благодійник.
🌱Разом нас справді багато. Цьогоріч наші сортувальні прийняли більше семи з половиною тисяч львів’ян, а це – вдвічі більше, ніж торік!
🌱До того ж, надійна переробка стала доступнішою. В серпні цього року ми стали операторами станції SilpoRecycling на Науковій, 35а. А нашій станції на Заводській, 31 вже пішов другий рік.
🌱Дякуємо десяткам компаній, які стали нашими партнерами цьогоріч – тепер тисячі львів’ян можуть сортувати прямо на роботі, а також сотням львів’ян, які почали сортувати завдяки послузі забору сировини з дому.
🌱Досягти успіху нам вдалося завдяки нашим партнерам, хочемо окремо подякувати The Manoff Foundation за співфінансування у купівлі власного транспорту та Зелене Місто за сприяння у цьому.
На початку року всі відвідувачі нашої сортувальні мали змогу отримати знижки в Медична лабораторія Медіс / Medis – дякуємо за винагороди для тих, хто дбає про планету та своє здоров’я.
А зараз, завдяки OKKO та ЧИСТЕ МІСТО. Екологічна ініціатива у львівських школах уже встановлюються контейнери для сортування.
🌱Ви також можете нас підтримати – на Спільнокошті зараз триває збір коштів на запуск підприємництва з переробки пінопласту. Коли ми разом з вами зберемо потрібну суму – Міжнародний фонд “Відродження” подвоїть її. Це дозволить не тільки врятувати від звалища ще більше відходів, а також навчить львів’ян як розпочати сортувати.
🌱До речі, цьогоріч більш ніж 63 000 кілограмів відходів ми відправили на вторинну переробку. Впевнені, що ця цифра буде зростати ще й завдяки людям, які відвідали наші лекції та онлайн-ефіри, які проводились майже щотижня.
Разом з вами нам вдалося багато. Дякуємо кожному та кожній за все, ви чудові!

Повний звіт:

Фінансовий звіт ГО “Зелена Коробка” за 2020 рік

Звіт про діяльність ГО “Зелена Коробка” у 2020 році

За посиланнями можна переглянути розширені звіти у pdf-форматі. Якщо виникли проблеми із відкриттям файлів – будь ласка, напишіть нам на нашу  електронну пошту.