Розпочати сортування у Вашому офісі

Вер 6, 2021 | Без категорії | 0 коментарів

Як розпочати сортування у Вашій компанії?

 

З 2017 року Зелена Коробка обслуговує сортування відходів у львівських компаній. Більше сотні офісів підключені до сервісу – від невеликих колективів до сортування у цілих офісних будівлях.

Що включають послуги Зеленої Коробки?

1. Ми консультуємо Вас та визначаємо що Ви можете сортувати у себе в офісі.

2. Підкажемо, які контейнери, де саме та в якій кількості потрібно буде розташувати.

3. Встановлюємо контейнери для сортування.

4. Пропонуємо плакати, відеоуроки та інші інструкції про сортування для Вашого колективу.

5. Проводимо навчання у живому чи онлайн-форматі для аудиторії будь-якого розміру та віку.

6. Регулярно забираємо вторсировину із Вашого офісу. Ви можете зголошувати потребу забору через наш сайт (www,greenbox.net.ua/full/) або ж ми розрахуємо для Вас зручний графік регулярного забору.

7. Надаємо Вам відгук про якість сортування із відсотком відсортованої вторсировини, переліком помилок, порадами для зменшення кількості залишкових відходів.

8. Вся вторсировина ретельно досортовується на кладі Зеленої Коробки та передається на надійну переробку на підприємствах Львова та України.

9. Ми допомагаємо Вам вдосконалюватися, навчатися та робити Ваш офіс більш дружнім до довкілля. Пропонуємо переробку офісних відходів – банери, поліграфія, рекламна продукція. Шиємо для наших партнерів м’які крісла із перероблених та еко матеріалів, індивідуальну корпоративну продукцію.

10. Спільно з Вами творимо нову екокультуру України. Навчаємо в школах, запроваджуємо сортування в громадах, запускаємо нові сталі проекти. Наші компанії-партнери підтримують нашу діяльність, показуючи свою щиру соціальну відповідальність та бажання змін.

 

Як почати співпрацю?

1. Заповність цю форму зголошення.

2. Ми законтактуємо з Вами, узгодимо, які кроки будуть потрібні для Вас першочергово та розрахуємо Ваші індивідуальні умови співпраці.

3. Ми підпишемо з Вами договір про співпрацю та почнемо впровадження сортування у Вашій компанії!