Працюй там, де сам хочеш

Пуф, з яким робота зручна у будь-якому місці

Якісні та довговічні крісла для дому та офісу. А до того ж – дружні до довкілля!

У гостях, на кіноперегляді, в офісі, вдома – де б ви не бачили таке крісло, а приземлитись кортить завжди саме на нього. Безкаркасне крісло-мішок відоме своєю зручністю, а як щодо екологічності?

Таке крісло можна поставити як у вітальні, так і в дитячій – діти особливо люблять його за м’якість. Крісло-мішок також гармонійно доповнює інтер’єр. Яскраво-жовтий акцент або ненав’язливий сірий – обирати вам.

Характеристики

Розміри
Крісло формату L має розміри 80*85*80 см.
Також доступні розміри S, M, XL.
На ваше побажання ми можемо також виготовити крісло за індивідуальними лекалами. 

Догляд
Міцна та довговічна тканина Оксфорд легка у догляді, забруднення кріслу не страшні. 

Наповнювач
Гранульоване наповнення ми рекомендуємо оновлювати кожні 12 місяців. Він завжди є у доступі, тож ми будемо чекати на вас. Перші два наповнення ми проведемо для Вас безкоштовно.

Екологічність
При замовленні нашого крісла-мішка Ви можете обрати як і звичайний наповнювач, так і екологічну альтернативу – наповнювач, зроблений з подробленого та очищеного пакувального пінопласту. Завдяки еконаповнювачу кожне крісло рятує планету від викиду 24 кілограмів вуглецю, оскільки не використовуються первинні полімери.

 

.

Гарантія

Наші меблі створені з турбою про клієнтів та природу. Якісні шви, довговічна тканина та зйомні чохли дозволяють гарантувати меблям довгі роки служби.

Повернення

Якщо крісло не підійшло Вам за розміром чи іншими характеристиками – Ви можете обміняти його протягом 14 днів з дня покупки.

Догляд

Ми рекомендуємо щороку донаповнювати крісла. І для цього пропонуємо БЕЗКОШТОВНІ два наповнення для кожного нашого крісла без обмеження у термінах.

Наші контакти:

+38 093 117 66 06

[email protected]

вулиця Заводська, 31
Львів