# Таблиця маркувань, які ми приймаємо

Для вашої зручності ми зробили коротку інструкцію, яку можна повісити вдома чи надіслати колегам. Її можна переглянути та завантажити у форматі pdf тут

 

# Правила прийому сировини

Чиста

Для того, щоб переробка була можливою, відходи обов’язково повинні бути чистими. Тобто перед тим, як викинути пляшку з-під йогурту, сполощіть її водою.

P.s. Якщо у вас немає можливості сполоскати упаковку від йогурту, або ж вам лінь це робити, то краще викиньте цю упаковку в загальний смітник. Так ваш йогурт принаймні не забруднить іншу сировину в контейнері.

 

Спресована

Відходи будь-якого типу та виду потрібно максимально ущільнювати, щоб вони займали менше місця. Менше місця = більше сировини

# Детальніше про сировину

Папір

Що зробити: максимально стиснути, викинути в контейнер для паперу чи поставити збоку, якщо не вміщається в контейнер.

На сьогоднішній день неможливо переробити : чеки, серветки, пергамент, папір, який забруднений їжею, жиром чи рідиною, Tetra Pak та паперові горнятка.

Tetra Pak та паперові горнятка сортуємо як пластик. Сировина проходить вторинне сортування, при якому папір буде відділено від пластику.

Пластик

Всі потрібні маркування пластику, який ми переробляємо, можете глянути тут.

Все, що ви викинули в контейнер для сортування, повинно бути максимально чистим та сухим, в іншому випадку сировина не може перероблятися, а також може зіпсувати іншу, вже відсортовану, сировину в контейнері.

Пластик без маркування або з номерами 3 (V), 6(PS) та 7(O) на сьогоднішній день неможливо переробити! Їх вартує уникати.

Метал

Приймаємо алюмінієві та консервні бляшанки, металеві кришки, інші металеві предмети будь-якого виду та типу.

Що зробити: очистити від залишків їжі чи напоїв, промити, бляшанки максимально стиснути, викинути у контейнер для металу, або у контейнер для скла, якщо у вас немає окремого для металу (сировина проходить вторинне сортування, при якому метал буде відділено від скла)

Електроніка

Будь-яка електроніка підлягає у нас переробці.

Палети/піддони

Попросимо вас попередити нас перед тим, як завозити палети або піддони. Наші контакти можна знайти в кінці цієї сторінки.

Термометри/лампочки/батарейки

У Львові приймає екобус від ДП “Боднарівка”. Щомісячний розклад його маршрту ми здебільшого публікуємо на нашій сторінці у Facebook.

Батарейки від жителів ми також приймаємо на нашій громадській Сортувальні.
На Сортувальні НЕ приймаємо лампи та термометри – їх необхідно віддавати напряму у Екобус.

Одяг

Приймає Оселя-Емаус (стаціонарні контейнери розташовані по Львову). Більше інформації тут.

Банери

Приймаємо у будь-якому форматі.